Vážení a milí

příznivci ochrany zvěře před sečením, přinášíme Vám spoustu zásadních informací.

UKONČUJEME PETICI !

Ke 30. březnu ukončujeme sběr podpisů. Nekalé síly si trochu pohrály a my jsme přišli o seznam petičních míst. Proto moc prosíme, víte-li o nějakém petičním místě v blízkosti Vašeho bydliště, vyzvedněte archy a zašlete je nejpozději do 30.3. na adresu petičního výboru do Besednice. Moc děkujeme! Petiční archy předáme ministrovi zemědělství u příležitosti konání kulatého stolu na počátku dubna.

KULATÝ STŮL STOP SEČENÍ SRNČAT

…se uskuteční díky podpoře pana poslance J. Zahradníka, pod záštitou ministra zemědělství M. Tomana a sejdou se na něm zástupci zemědělského sektoru, ČMMJ, poslanci z výboru pro životní prostředí a další zainteresované osoby. Výsledkem bude stanovení jasných kroků v ochraně zvěře při jarních sečích.

PROPAGACE

Blíží se další sezóna, a proto prosíme, kdo by byl opět ochoten nám pomoci se šířením letáků? Zasílali bychom balíčky s max. 20 kusy, k rozvěšení na veřejných místech, v knihovnách, fitcentrech, atp. Pište prosím na naši adresu pomoc@stopsecenisrncat.cz. Pokud se nám podaří sehnat dostatek finančních prostředků, nechali bychom natisknout další letáky s aktualizovanými informacemi.

FACEBOOK A DOBROVOLNÍCI

Nově nás najedete také na facebooku. Hledáme dobrovolníky z různých okresů, kteří by byli schopní a ochotní koordinovat spolupráci dobrovolníků s myslivci nebo se souhlasem zemědělců v místech, kde myslivecké spolky nejsou přihlášeny na portál senosečonline. Pište prosím na naši adresu pomoc@stopsecenisrncat.cz.

PODPOŘTE NÁS

Prosíme aktuálně o Vaši finanční podporu projektu, jdeme do finále a potřebujeme napnout všechny síly pro zdárné vyústění naší kampaně. Měsíčně nás podpoříte částkou zhruba 1.300,- Kč, za něž moc DĚKUJEME! Náklady na grafiku, srnčí občasník, propagaci a poštovné jsou ale neúměrně vyšší. Pomůžete nám?

Děkujeme za Vaši přízeň a podporu!
Pavla, Eliška a Jaromír za tým Stop sečení srnčat,
pod záštitou spolku Hlas zvířat, z.s.

Tento e-mail jste obdrželi na základě registrace k odběru našeho newsletteru.
Chcete-li se z odběru novinek odhlásit, napište prosím na náš e-mail: pomoc@stopsecenisrncat.cz