Vážení a milí

příznivci ochrany zvěře před sečením,
zdravíme Vás v letošním horkém a suchém létě a posíláme pár informací o tom, jak si vedeme v našem snažení změnit ne zcela fungující systém ochrany zvěře před sečením.

Předně Vám všem chceme moc a moc poděkovat za Vaše podpisy, k dnešnímu dni jsme napočítali na 21.500 podpisů!!!  (A to jsme ještě nestáhly všechny petice z petičních míst, protože podpisy stále přibývají!)

Moc si vážíme Vaší pomoci, děkujeme za Vaše úsilí a vydanou energii ku pomoci našich snah, děkujeme za podpisy i  celým mysliveckým spolkům, kterým ochrana zvěře leží také na srdci.

Podpisy sbíráme i nadále, čím více hlasů, tím více nás bude slyšet.

Během prázdnin jsme se sešli s místopředsedou Českomoravské myslivecké jednoty a dále se členem ekologické komise ČMMJ. Věříme, že bude možné spojit naše síly a společně prosadit nutné změny.

V září jsme pozváni  k prezentaci problému před některými politiky, kteří chtějí naše snahy podpořit. Tak nám (a hlavně zvěři) držte palce!

K našemu dnešnímu občasníku přidáváme odkaz na rozhlasový dokument o ochraně srnčat, který s námi během letošního vyhánění natočil redaktor Českého rozhlasu, Ivan Studený.
Přehrát rozhlasový dokument

Období srnčí říje pomalu končí,

nová generace srnčat příštího jara se začíná vyvíjet v lůně srn a my spolu s Vámi pracujeme na tom, aby byl každý další rok pro mláďata na lukách bezpečnější.

Přejeme Vám všem hezký zbytek léta.
Pavla a Eliška

Copyright © 2018 Platforma pro udržitelný rozvoj a etiku, z. s
Tento e-mail jste obdrželi na základě registrace k odběru našeho newsletteru.

Chcete změnit nastavení newsletteru?
Změňte nastavení nebo se odhlašte.

Email Marketing Powered by MailChimp